0948 098 884

Informácie, objednávky,
hlásenie porúch, servis

V pracovné dni:
9:00 - 17:00 hod.

0948 139 300

SMS ohlásenie poruchy.
NONSTOP

Internet pre firmy

Vypracovali sme sa na poskytovateľa internetu, ktorý dokáže uspokojiť potreby nie len domácností ale aj veľkých spoločností. Dosiahli sme to neustálym rastom skúseností, implementáciou najmodernejších technológií a nikdy nekončiacim zvyšovaním štandardov.

Komerčné spoločnosti potrebujú internet na každodennú prácu i komunikáciu so svojimi zákazníkmi. Pre firmy, je internet už dnes kľúčovým komunikačným nástrojom a akýkoľvek výpadok či obmedzenie prístupu negatívne ovplyvňuje ich chod a komfort vo všetkých informačných technológiách, ktoré používajú.

Internet pre firmy od LifePC

Spoločnosti potrebujú garantovaný a stabilný internet, pružný servis a rýchly upload.

Naše rýchlosti uploadu, ktoré poskytujeme firmám sú bezkonkurenčné a tažko ich nedosiahnete inými technológiami ako práve tými, ktoré Vám my vieme poskytnúť.

Internetové pripojenie pre firmy, organizácie a spoločnosti už poskytujeme viac než 50-tim zákazníkov, viď. referencie.

S internetom od LifePC môžete bez problémov používať VPN tunel a tak umožniť bezpečné pripojenie sa k firemnej sieti aj z domova, pripojiť Vaše organizačné zložky alebo prevádzky a to z celého sveta. Môžete používať svoj firemný server na veľmi rýchly upload súborov, používať doménový server, môžete si od nás objednať aj viac verejných IP adries, pripojiť si kamerový systém s veľmi kvalitným obrazom a pristupovať k online prenosom aj z vonku.

Internet LifePC poskytuje vysokorýchlostné pripojenie aj v oblastiach, v ktorých nikdy optické pripojenie nebude dostupné.

Dokážeme Vám zabepečiť celú firmu a ochrániť aj Vaše citlivé údaje.

Používame routre FORTINET - patriace medzi najlepšie na svete. Poskytujú Firewall, Antivírus a Antispam ochranu, zabezpečujú tiež VPN konektivitu.

Radi Vám vypracujeme ponuku internetového pripojenia na mieru.

Stačí vyplniť a odoslať nasledovný formulár:

Prosím si zaslať cenovú ponuku:

Máme záujem o rýchlosť:*