0948 098 884

Informácie, objednávky,
hlásenie porúch, servis

V pracovné dni:
9:00 - 17:00 hod.

0948 139 300

SMS ohlásenie poruchy.
NONSTOP

Internet pre domácnosti

Patríme medzi najväčších poskytovateľov internetového pripojenia. Pokrývame signálom najviac obcí v okolí Banskej Bystrice.

Ponúkame Vám internet, ktorý bude vyhovovať Vašim potrebám. Nezavádzame zákazníkov len papierovo vysokou rýchlosťou, ktorá Vám možno nabehne zväčša až po polnoci. Darí sa nám poskytovať internetové pripojenie s minimálnymi poklesmi v rýchlosti aj v tých najväčších špičkách.

Výhody pre zákazníkov :

Internet pre domácnosti LifePC bez viazanosti

Zriadenie pripojenia zahŕňa: Anténu (Mikrotik SXT, Mikrotik LHG... podľa potreby), Konzolu 25 cm, Prieraz, 20 m outdoor kábel UTP Cat 5, 2 koncovky RJ45 a Patch kábel 0,5 m Cat 5.
Pri nastavení vlastného routra je poplatok za nastavenie 5 Eur. Pri neštandardnom pripojení sa doúčtuje k základnej cene ešte cena podľa cenníku. V prípade prác väčšieho rozsahu je možnosť vypracovať cenovú ponuku alebo sa dohodnúť s pracovníkmi firmy LIFEPC, s.r.o.

 

Poskytujeme tiež internetové pripojenie desiatkam firiem. Ich zoznam si môžete pozrieť v časti referencie. V prípade záujmu o naše internetové pripojenie, Vám radi urobíme bezplatnú obhliadku, priamo u Vás doma a preveríme reálnu dostupnosť a kvalitu signálu vo Vašej obci, mestskej časti či Sásovej.
Stačí vyplniť a odoslať objednávku obhliadky:

 

Objednávam si bezplatnú obhliadku: